• BOWFLEX LATERAL TRAINER LX3I

Brak towaru
10999.00 -36% 6999.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena dostawy 0
Odbiór osobisty 0
Kurier (Pobranie) 0
Kurier 0
Dostępność Brak towaru
Waga 101.6 kg
EAN 0708447913548
Zostaw telefon

image

 

Nowatorski Orbitrek LateralX LX3i marki Bowflex jest absolutną nowością na rynku. Innowacyjna konstrukcja tego orbitreka sprawia, że porusza się w trzech płaszczyznach zamiast jednej. To umożliwia to przeprowadzenie treningu mięśni całego ciała, angażując także te mniej lub całkowicie nieaktywne mięśnie w trakcie ćwiczeń na innych sprzętach fitness. To z kolei, pozwala spalić do 39% więcej kalorii niż podczas ćwiczeń na tradycyjnym orbitreku.

Cokolwiek robisz w ciągu dnia, ciało autonomicznie wykonuje ruchy i angażuje wszystkie mięśnie potrzebne do wykonania danej czynności. Podczas ćwiczeń na tradycyjnych przyrządach fitness trenujemy wyizolowane partie mięśni, w szczególności skupiając się na dużych partiach mięśniowych takich jak np. mięśnie pośladkowe. W tradycyjnym treningu nie jesteś w stanie pobudzić w pełnym zakresie wszystkich mięśni do pracy, ponieważ ruchy na nich wykonywane są tylko w jednej płaszczyźnie. Dzięki innowacji w działaniu Orbitreku Lateral X działasz nie w dwóch, a w trzech płaszczyznach jednocześnie. To pozwala jeszcze bardziej zaangażować Twoje mięśnie, a co za tym idzie, przynosi Ci szybsze efekty.

 

image

 

Orbitrek LateralX jest pierwszym orbitrekiem, który angażuje nasze duże a przede wszystkim mniejsze mięśnie głębokie, których używamy podczas każdej aktywności życia codziennego. Takie wytrenowane, elastyczne i jędrne włókna mięśniowe zapobiegają kontuzjom oraz wprawiają nasze ciało w stan lekkości i gibkości. Aby wykonać pełnowartościowy trening, wystarczy, że znajdziesz tylko 16 minut w ciągu dnia. Tyle właśnie trwa specjalny program interwałowy X-Mode, za pomocą którego wykonasz trening całego ciała.

Możesz uniknąć bolesnych kontuzji, które wiążą się z przerwaniem treningów na długie tygodnie. Trenuj na rewolucyjnym crosstrainerze LateralX LX3i by wyćwiczyć i rozgrzać mięśnie, których nigdy wcześniej nie ćwiczyłeś. Dzięki temu, że w orbitreku Bowflex LX3i odchodzisz od wyizolowanego ruchu i poruszasz się w kilku płaszczyznach, zwielokrotnisz swoje wyniki, a Twoje mięśnie będą gotowe na wszelkie wyzwania.

 

image

 

WYŚWIETLACZ: Duży, podświetlany monochromatyczny wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości, zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jest czytelny i łatwy w użyciu, co ułatwia bieżące śledzenie danych treningowych. Oprócz tego na wyświetlaczu znajduje się informacja, czy poruszasz się w przód czy w tył. Na bieżąco pokazuje także, które partie mięśni, górne czy dolne, masz ćwiczyć w danym czasie. Wskaźnik "Performance, Endurace, Fat burn" informuje o Twoim aktualnym poziomie wydajności i prędkości spalania tłuszczu.

PROGRAMY TRENINGOWE: 7 wgranych programów treningowych i 8 poziomów oporu zapewniają możliwość zróżnicowania trudności ćwiczeń, dzięki czemu możesz korzystać ze sprzętu przez długie lata, bez względu na to czy jesteś sportowcem początkującym, czy zaawansowanym użytkownikiem. Najbardziej polecanym jest 16-minutowy program interwałowy X-Mode, który możesz włączyć naciskając odpowiedni przycisk szybkiej zmiany na konsoli. W ośmiu segmentach poprowadzi Cię on przez trening całego ciała (90 sekund górnych, 30 sekund dolnych partii mięśni).

APLIKACJA: Specjalna darmowa aplikacja Bowflex® LateralX® zapewnia dostęp do 30 filmów z różnorodnymi treningami prowadzonymi przez wykwalifikowanych trenerów. Dzięki nim możesz maksymalnie wykorzystać potencjał urządzenia, oraz na bieżąco korygować swoją postawę tak, aby ćwiczenia były jeszcze bardziej efektywne.

PROFILE UŻYTKOWNIKA: Na konsoli jest możliwość zapisania dwóch profili użytkowników, więc Twoje dane treningowe będą bezpieczne, gdy druga osoba zacznie ćwiczyć. Każdy może ustawić swoje najważniejsze parametry takie jak wiek, wagę, a nawet preferowaną jasność wyświetlacza.

 

image

 

PRZYCISKI SZYBKIEJ ZMIANY: Na konsoli znajdują się przyciski ułatwiające Ci szybką zmianę użytkownika, zmianę programu treningowego oraz regulację głośności. Dodatkowo na nieruchomych uchwytach umieszczone są przyciski, za pomocą których możesz ustawić odpowiedni dla siebie poziom oporu. Układ klawiszy został tak zaplanowany, aby z łatwością można było korzystać z nich podczas treningu.

 

image

 

DWA RODZAJE UCHWYTÓW: Podobnie do najlepszej jakości orbitreków, LateralX LX3i posiada dwa rodzaje uchwytów. Długie, wyprofilowane, ruchome uchwyty zakończone są specjalną końcówką, która ułatwia ćwiczenia i ruch rąk. Na mniejszych uchwytach umieszczonych z przodu konsoli, znajdują się czujniki pomiaru tętna. Dodatkowo, nad sensorami umieszczono przyciski umożliwiające szybką zmianę poziomu oporu. Dzięki temu, że możesz zmieniać sposób uchwytu, unikniesz zbyt szybkiego zmęczenia i będziesz ćwiczyć górne partie ciała na różne sposoby.

POMIAR TĘTNA: Jeszcze lepsze efekty osiągniesz trenując w odpowiedniej strefie tętna. Kalorie i tkankę tłuszczową najszybciej spala się pracując przy wartości 70% maksymalnego pulsu (HRmax). HRmax można wyliczyć odejmując wiek od wartości liczby 220. Czujniki umieszczone na uchwytach pozwalają na stałą przybliżoną jego kontrolę. Należy pamiętać, że pomiar pulsu za pomocą sensorów/czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym.

TACKA NA TABLET: Tacka znajduje się na górze konsoli, w miejscu, które umożliwia komfortowe oglądanie filmów, oraz podążanie za trenerami z aplikacji Bowflex® LateralX®.

 

image

 

REWOLUCYJNE PŁOZY: Innowacyjność LateralX opiera się głównie na płozach. W przeciwieństwie do innych urządzeń fitness poruszają się one w trzech płaszczyznach. Dzięki szerokiej powierzchni są stabilne i zapewniają bezpieczeństwo podczas treningów. Płozy poruszają się płynnie, co powoduje, że ruch jest naturalny.

 

image

 

NÓŻKI POZIOMUJĄCE:Solidnie wykonane detale sprzętu sprawiają, że całość konstrukcji jest wyjątkowo stabilna. Odpowiednie wyregulowanie nóżek poziomujących zapewnia stabilne ustawienie sprzętu przy ewentualnych nierównościach podłoża. Gwarantuje to bezpieczeństwo i komfort ćwiczeń.

KÓŁKA TRANSPORTOWE: Umieszczone na urządzeniu kółka transportowe umożliwiają bezproblemowe przemieszczenie sprzętu w dowolne miejsce.

 

DANE TECHNICZNE:

 • Wyświetlacz: wysokiej rozdzielczości, podświetlany wyświetlacz LCD, o przekątnej ekranu 19 cm z możliwością śledzenia i kontroli parametrów treningu
 • Programy treningowe: 7
 • Liczba poziomów oporu: 8
 • Treningi wideo: 30 (dostęp poprzez darmową aplikację mobilną)
 • Płozy: ruchome w 3 płaszczyznach, statyczna odległość między płozami
 • Uchwyty: 2 konfiguracje uchwytów
 • Liczba profili użytkowników: 2
 • Aplikacje i śledzenie aktywności: kompatybilność z aplikacją Bowflex® LateralX® (iOS min. 10.0 lub Android min. 5.0) oraz możliwość synchronizacji danych z aplikacjami takimi jak MyFitnessPal czy GoogleFit
 • Puls: pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach
 • Klawisze szybkiego dostępu
 • Dodatkowe wyposażenie: port USB z możliwością ładowania urządzeń, Bowflex Radio przez Bluetooth, uchwyt na tablet
 • Zasilanie: zasilacz sieciowy (w opakowaniu)
 • Wymiary: 136 x 117,7 x 161,7 cm  (dł. x szer. x wys.)
 • Maksymalna waga użytkownika: 136 kg
 • Przeznaczenie: użytek domowy
 • Gwarancja: 2 lata

 

UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

 

Zawsze darmowa wysyłka.
Ponad 30 lat na świecie!
Ponad 30 lat na świecie!