• Płatność i dostawa

W sklepie bowflexfitness.eu istnieje możliwość płatności w następujący sposób:

o Przelewy24, PayPal, Karta płatnicza - realizacja zamówienia rozpoczyna się po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Bacha Sport Sp. z o.o.

o Przelew bankowy - realizacja zamówienia rozpoczyna się po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Bacha Sport Sp. z o.o. Numer konta bankowego: 26 1090 1766 0000 0001 3196 8871

o Raty - Raty realizowane za pośrednictwem mBanku lub Alior. Zamówienie jest realizowane po potwierdzeniu otrzymania kredytu ratalnego przez bank.

o Gotówka – realizacja zamówienia rozpoczyna się po potwierdzeniu zamówienia. Płatność następuje przy odbiorze osobistym w siedzibie sklepu bowflexfitness.eu lub podczas doręczenia przez kuriera.

 

flaga-metody-na-jasne-tlo.png

 

 

W sklepie internetowym bowflexfitness.eu dla wszystkich zamówionych produktów obowiązuje darmowa przesyłka.

Przesyłki wysyłane są firmą kurierską FedEx lub Raben.

Przesyłki doręczane są od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.30.

Po otrzymaniu potwierdzenia o nadaniu paczki przez bowflexfitness.eu, wszelkie pytania odnośnie statusu przesyłki prosimy kierować bezpośrednio do odpowiedniego kuriera. Więcej informacji o statusie przesyłki znajduje się na stronie kuriera.

W przypadku wyboru jednej z dodatkowych usług kurierskich, każdorazowo niezależnie od sposobu płatności, dodatkową opłatę Klient uiszcza kurierowi. Chcąc skorzystać z  dodatkowych usług kurierskich należy podać taką informację w uwagach do dostawy wraz z określeniem rodzaju usługi.UWAGA! Ze względu na specyfikę produktu zalecamy otwarcie przesyłki w obecności kuriera i sprawdzenie czy żaden z elementów nie został uszkodzony w transporcie. W razie ujawnienia uszkodzeń niezbędne będzie spisanie protokołu szkody (kurier powinien posiadać odpowiedni druk). Jeżeli w przypadku stwierdzenia uszkodzeń protokół nie zostanie spisany, reklamacje nie będą uwzględniane.