• Ławki treningowe

awki-bfx.jpg

Dobra ławka treningowa to jeden z elementów, które gwarantują udany trening w domu. Jeśli dołączysz do niej hantle, możesz wykonać pełną ilość ćwiczeń bez wychodzenia na siłownię. Jaką ławkę treningową wybrać?
Na rynku dostępne są cztery główne rodzaje ławek:
  • Ławka treningowa prosta - ogranicza użytkownika do wykonywania jedynie podstawowych ćwiczeń, ponieważ ma możliwość leżenia na niej jedynie w pozycji płaskiej;
  • Ławka treningowa skośna - podczas treningu na niej użytkownik skupi się na mięśniach brzucha, można wykonywać na niej skłony, skręty tułowia czy skręty boczne;
  • Ławka pod sztangę - do tego rodzaju sprzętu dołączony jest najczęściej stelaż na sztangę;
  • Ławka regulowana - najbardziej optymalna ławka treningowa. Przyda się przy każdym typie treningu. Regulowany kąt oparcia sprawia, że użytkownik nie musi ograniczać się do określonej partii mięśni, jaką chce ćwiczyć.
W naszej ofercie posiadamy ławki regulowane. Każda z nich zapewnia pełny komfort treningu, jest solidnie wykonana i zaprojektowana w taki sposób, aby bez problemu zmieścić się w każdym mieszkaniu.
Jak zadecydować, która ławka jest dla Ciebie: ławka 5.1S, 4.1S czy jednak 3.1S? Ważne jest, jak duże ciężary planujesz podnosić, oraz jak bardzo zaawansowany jesteś w wykonywaniu ćwiczeń. Nasze sprzęty różnią się ilością kątów nachylenia oraz maksymalnym dopuszczalnym obciążeniem. W tabeli poniżej znajdują się szczegółowe dane, które na pewno pomogą Ci wybrać model dla siebie.

Dodatkowo każda ławka posiada dwustopniową regulację siedziska, co dodatkowo umożliwia komfortowy trening wygranych partii mięśni.

awki-bfx-porownanie.JPG