• Ławki treningowe

awki-bfx.jpg

Dobra ławka treningowa to jeden z elementów, które gwarantują udany trening w domu. Jeśli dołączysz do niej hantle, możesz wykonać pełną ilość ćwiczeń bez wychodzenia na siłownię. Jaką ławkę treningową wybrać?
Na rynku dostępne są cztery główne rodzaje ławek:
  • Ławka treningowa prosta - ogranicza użytkownika do wykonywania jedynie podstawowych ćwiczeń, ponieważ ma możliwość leżenia na niej jedynie w pozycji płaskiej;
  • Ławka treningowa skośna - podczas treningu na niej użytkownik skupi się na mięśniach brzucha, można wykonywać na niej skłony, skręty tułowia czy skręty boczne;
  • Ławka pod sztangę - do tego rodzaju sprzętu dołączony jest najczęściej stelaż na sztangę;
  • Ławka regulowana - najbardziej optymalna ławka treningowa. Przyda się przy każdym typie treningu. Regulowany kąt oparcia sprawia, że użytkownik nie musi ograniczać się do określonej partii mięśni, jaką chce ćwiczyć.
W naszej ofercie posiadamy ławki regulowane. Każda z nich zapewnia pełny komfort treningu, jest solidnie wykonana i zaprojektowana w taki sposób, aby bez problemu zmieścić się w każdym mieszkaniu.
Jak zadecydować, która ławka jest dla Ciebie: ławka 5.1S, 4.1S czy jednak 3.1S? Ważne jest, jak duże ciężary planujesz podnosić, oraz jak bardzo zaawansowany jesteś w wykonywaniu ćwiczeń. Nasze sprzęty różnią się ilością kątów nachylenia oraz maksymalnym dopuszczalnym obciążeniem. W tabeli poniżej znajdują się szczegółowe dane, które na pewno pomogą Ci wybrać model dla siebie.

awki-bfx-porownanie.JPG