• Aplikacje

Aplikacja JRNY umożliwia tworzenie spersonalizowanych treningów dla każdego. Utrzyma Cię na dobrej drodze przez długi czas. Taki trening jest adaptacyjny i uzależniający. To Ty decydujesz o poziomie trudności, a aplikacja wybiera dla Ciebie ćwiczenia w zależności od tego ile masz czasu. Wszystko to jest dostępne na ekranie dotykowym sprzętu lub tablecie z członkostwem JRNY.  

DYNAMICZNY COACHING
Max rozmawia bezpośrednio z Tobą i motywuje Cię poprzez spersonalizowane treningi. Tworzy spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej ilości kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dostosowując trudność (docelową szybkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, Max może zapewnić dopasowany program, który jest idealny dla Ciebie.INDYWIDUALNE TRENINGI
Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny wydolności Max proponuje Ci treningi dostosowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflexa jest to osiągalne poprzez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. Max mierzy liczbę spalonych kalorii i szybkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te dane do tworzenia treningów dostosowanych do poziomu sprawności każdego użytkownika.


ĆWICZENIA WIDEO Z TRENERAMI
JRNY oferuje bibliotekę instruktażowych filmów wideo prowadzonych przez trenerów.

EXPLORE THE WORLD
Explore the World ™ umożliwia wirtualne treningi w różnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości urządzeń Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i wiele innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Ponadto funkcja Explore the World umożliwia Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, poprawiając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World ™, ponieważ mają darmowy dostęp do wszystkich tras. Korzystając z Explore the World z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, większej ilości danych a także trenera, który prowadzi Cię przez trening.

NETFLIX
Oglądaj swój ulubiony program podczas treningu. W trakcie oglądania na dole ekranu wyświetlone będą bieżące dane dotyczące Twoich ćwiczeń.  Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.
Uwaga: ta opcja jest dostępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie lub tablecie.


Pobierz aplikację JRNY na swój telefon. Aplikacja Bowflex JRNY ™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 lub nowszym i większością urządzeń z systemem Android w wersji 6.0 lub nowszej. Aplikacja synchronizuje dane treningowe w czasie rzeczywistym.

Nie jesteś jeszcze przekonany? Sprawdź sam. ROK członkostwa Premium masz za darmo.


Explore the World

aplikacja-ETW.jpg


Aplikacja Explore the World ™ umożliwia wirtualne treningi w różnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości urządzeń Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i wiele innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Ponadto funkcja Explore the World umożliwia Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, poprawiając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World ™, ponieważ mają darmowy dostęp do wszystkich tras.Aplikacja zawiera:


• Dziesiątki lokalizacji z całego świata
• Sześć bezpłatnych map do nieograniczonego użytku
• Wideo dostosowane do Twojej prędkości
• Śledź i przechowuj swoje dane

 

Explore the World ™ jest połączeniem RunSocial oraz RideSocial, które obecnie nie są już dostępne.


aplikacja-ETW_1.jpg