• Hantle regulowane

hantle(1).jpg

BFX-hantle-SelecTech-comparison.png

 

Chcesz pracować nad swoją siłą i sylwetką, ale nie wiesz jakie obciążenie jest dla Ciebie odpowiednie?

Ćwiczysz już od jakiegoś czasu i hantle, które posiadasz stały się zbyt lekkie, ale nie masz miejsca na kolejne pary?

 

Bowflex wychodzi naprzeciw potrzebom osób takich jak Ty, wprowadzając na rynek regulowane hantle o zakresach obciążenia nawet od 2 do 41 kg.

 

Regulowane hantle to unikalny produkt na rynku. Jego innowacyjna technologia sprawia, że możesz regulować obciążenie, dzięki czemu oszczędzasz czas i miejsce. Jeden hantel zastępuje kilkanaście innych. Wystarczy jedna para hantli zamiast całego stojaka z obciążeniami, aby wykonać wartościowy trening. Jest to idealny produkt nawet dla początkujących, którzy mogą mieć problem z wybraniem odpowiedniego dla siebie obciążenia.

Podobnie jak inne produkty marki Bowflex, hantle są stworzone z największą dokładnością. Ich wysoka jakość i estetyczny wygląd zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Wytrzymałe tworzywo, które osłania metalowe talerze sprawia, że odgłos odkładanych hantli jest dużo cichszy.

 

Dodatkową zaletą jest dostęp do darmowej, specjalnie dedykowanej aplikacji, która pomoże Ci w prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń. Oprócz tego przeprowadzi Cię przez plany treningowe, abyś mógł efektywnie  pracować nad poszczególnymi partiami mięśni.