• Bowflex to nowy wymiar treningu

bowflex_baner_kompaktowy-rozmiar_M8i.jpg(1).jpg

 

Dlaczego warto wybrać produkty Bowflex?

Między innymi dlatego, że są specjalnie stworzone, aby można było trenować na nich w domu. Najlepszym przykładem takiego sprzętu jest Max Trainer, który w innowacyjny sposób łączy w sobie funkcjonalność orbitreka i steppera. Dzięki kompaktowemu rozmiarowi, będzie pasował do każdego miejsca. Zajmuje 2x mniej miejsca niż orbitrek czy standardowa bieżnia. Jego wyjątkowy design sprawia, że z dumą postawisz go w widocznym miejscu, bez obaw o to w jaki sposób skomponuje się z wnętrzem Twojego domu. Wbudowane kółka transportowe umożliwiają łatwe przemieszczenie go w dowolne miejsce.

Specjalny program MAX Interval™, w zaledwie 14 minut pobudza aktywność serca i płuc, przyspiesza przemianę materii oraz zapewnia 2,5 razy szybsze spalanie kalorii, niż na innych urządzeniach fitness! Dzięki temu bez wychodzenia z domu, będziesz w stanie wykonać efektywny trening całego ciała w niecały kwadrans. Jest to zaledwie tyle czasu, ile poświęciłbyś na spakowanie się i wyjście na siłownię.

 

bowflex_bowflex_lateral-trainer_lx3i.jpg

 

LateralX - Pierwszy taki orbitrek

 

Rewolucyjne orbitreki LateralX są również absolutną nowością na rynku. Poruszają się w trzech płaszczyznach zamiast jednej. Dzięki temu możliwe jest przeprowadzenie treningu mięśni całego ciała, angażując także te mniej lub całkowicie nieaktywne w trakcie ćwiczeń na innych sprzętach fitness. To z kolei, pozwala spalić do 39% więcej kalorii niż podczas ćwiczeń na tradycyjnym orbitreku. Aby wykonać pełnowartościowy trening, wystarczy, że znajdziesz tylko 16 minut w ciągu dnia. Tyle właśnie trwa specjalny program interwałowy X-Mode, za pomocą którego wykonasz trening całego ciała.

 

bowflex_hantle_1090i-select-tech.jpg

Oszczędność miejsca

 

Regulowane hantle to absolutna nowość na rynku. To przede wszystkim oszczędność miejsca. Dzięki systemowi zmiany obciążenia wystarczy Ci jedna para hantli zamiast 17. Oznacza to, że możesz wymienić cały stojak z obciążaniami, na najwyższej jakości, estetyczne i kompaktowe hantle. Wytrzymałe tworzywo, które osłania metalowe talerze, zapewnia delikatne odkładanie i bardziej cichy trening.