• Kettlebell Regulowany SelectTech

840-kettlebell-lifted.png

Kettlebell Select Tech 840

Jeden rządzi wszystkimi... zastępuje cały stojak z obciążeniami. Możesz połączyć trening siłowy z cardio w jedną szybką i skuteczną całość.

 

Ustawienie obciążenia

Za pomocą mechanizmu na środku kettlebella z łatwością dostosujesz wagę w zakresie od 3,5 do 18 kg. Możliwość wyboru sześciu różnych obciążeń (3.5, 5.5, 9, 11, 16 i 18 kg), pozwala na stopniowe zwiększanie poziomu intensywności treningu, dzięki czemu unikniesz kontuzji. To czyni SelectTech 840i  produktem idealnym zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Szybka zmiana obciążenia sprawia, że niezmiernie łatwo i bez zbędnej zwłoki możesz przejść do kolejnego ćwiczenia.

 

Oszczędność Miejsca

Ogromną zaletą SelectTech 840i jest kompaktowy rozmiar. Zamiast sześciu różnych obciążników wystarczy wyłącznie jeden. Doskonale sprawdzi się w domu, gdzie często nie ma przestrzeni na trzymanie wielu akcesoriów fitness. Jeśli masz dość bałaganu w swoich czterech ścianach, kettlebell marki Bowflex jest właśnie dla Ciebie. Pozwoli uporządkować przestrzeń domową i cieszyć się treningiem.

 

 

BFX-Kettlebell-SelecTech-2.png

 

BFX-Kettlebell-SelecTech.png