• Kettlebell Regulowany SelectTech

840-kettlebell-lifted.png

Kettlebell SelectTech 840

Jeden by wszystkimi rządzić... Bowflex zastępuje cały stojak z obciążeniami jednym, regulowanym kettlebellem. Z łatwością połączysz trening siłowy z cardio w jedną szybką i skuteczną całość.

 

Ustawienie obciążenia

Za pomocą mechanizmu na środku kettlebella z łatwością dostosujesz wagę w zakresie od 3,5 do 18 kg. Możliwość wyboru sześciu różnych obciążeń (3.5, 5.5, 9, 11, 16 i 18 kg) pozwala na stopniowe zwiększanie poziomu intensywności treningu, dzięki czemu unikniesz kontuzji. To czyni SelectTech 840i  produktem idealnym zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Szybka zmiana obciążenia sprawia, że bez zbędnej zwłoki możesz przejść do kolejnego ćwiczenia.

 

Oszczędność Miejsca

Ogromną zaletą SelectTech 840i jest kompaktowy rozmiar. Zamiast sześciu różnych obciążników wystarczy jeden. Doskonale sprawdzi się w domu, gdzie często nie ma przestrzeni na trzymanie wielu akcesoriów fitness. Jeśli masz dość bałaganu w swoich czterech ścianach, kettlebell marki Bowflex jest właśnie dla Ciebie. Pozwoli uporządkować przestrzeń domową i cieszyć się treningiem.

 

 

BFX-Kettlebell-SelecTech-2.png

 

BFX-Kettlebell-SelecTech.png