• HVT Innowacyjny system oporu

cardiohvt.jpg

 

SIŁA I KARDIO W 18 MINUT

 

Dwa treningi w jednym dzięki nowej innowacyjnej stacji treningowej od BOWFLEX. HVT łączy zarówno trening siłowy jak i kardio dając Ci możliwość wykonania najszybszego i najefektywniejszego treningu jaki możesz sobie wyobrazić. W zaledwie 18 min 20 sek. wykonasz obwodowy trening hybrydowy całego ciała.

 

INNOWACYJNY HYBRYDOWY SYSTEM OPORU

 

HVT wyposażone zostało w progresywny system oporowy, w którym regulujemy siłę oporu magnetycznego i powietrznego. Im szybciej wykonywane są ćwiczenia, tym większy jest opór. 16 poziomów oporu podstawowego zapewnione jest przez magnes, natomiast opór szczytowy generowany jest przez koło pneumatyczne. W ten sposób trening ze stacją siłową HVT bezustannie pozostaje wyzwaniem.
W trakcie takiego treningu spalisz tłuszcz i zbudujesz tkankę mięśniową jednocześnie. Dynamiczna konsola maszyny Bowflex HVT ma trzy wstępnie zaprogramowane tryby treningu, regulację oporu za pomocą pokrętła i intuicyjny interfejs, aby zapewnić natychmiastową informację zwrotną, jednocześnie utrzymując motywację i kontrolę nad wykonywanym ćwiczeniem. Ma wbudowaną technologię Bluetooth® i DARMOWĄ aplikację Bowflex HVT na iOS i Androida, dzięki czemu masz dostęp do 50 filmów instruktażowych prowadzonych przez trenera, które poprowadzą Cię na każdym kroku! Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym, Bowflex HVT może dostosować się do Twoich potrzeb, umożliwiając dostosowanie treningów i rozpoczęcie podróży fitness już teraz.