Tuż przed Bożym Narodzeniem 2022 Natalia (Biegająca mama) dostała od nas „pod choinkę” bieżnię T25 marki BowFlex. Solidnie przebiegała na niej już kilka miesięcy i dziś chcielibyśmy podzielić się z Wami jej spostrzeżeniami.

Natalia zadebiutuje już w tę niedzielę (24 września) w Maratonie Warszawskim. My mocno kibicujemy, a Was zachęcamy do przeczytania krótkiego wywiadu, którego udzieliła nam na temat bieżni.

 

Na początek powiedz nam, czy masz może swój ulubiony rodzaj treningów?

Tak. Jednym z moich ulubionych treningów na bieżni jest trening interwałowy. Lubię mocno się spocić i dobrze wykonać swoją robotę. A bieżnia właśnie mi to umożliwia. Mogę pójść na trening o każdej porze i za to ją kocham. Oprócz interwałów lubię także spokojnie „wybiegania” na bieżni i oglądanie ulubionego serialu na Netflix 😊

Jak oceniasz głośność pracy bieżni i szybkość zmiany ustawień prędkości/ nachylenia?

Mieszkamy w domu parterowym, więc wszystko bardziej słychać. Bałam się, że gdy będę biegać, obudzę synka, który śpi w pokoju obok. Nic takiego się nie wydarzyło, gdyż bieżnia jest naprawdę bardzo cicha. Wszystkie ustawienia dotyczące prędkości i nachyleń zmieniają się bardzo szybko, wszystko działa płynnie, nic się nie zacina. Biegałam na różnych rodzajach bieżni i uważam, że ta jest najbardziej profesjonalna.

Czy jest coś, co Cię denerwuje w bieżni?

Jedyna rzeczą, którą mogłabym zmienić to kąt nachylenia ekranu i jego wielkość na troszkę większą.

Czy bieżnia w domu zmotywowała do aktywności pozostałych członków rodziny?

Na bieżni biega także mój mąż, a on należy do osób które biegać nie lubią 😊

Wiemy, że w lecie decydujesz się raczej na bieganie „tradycyjne”. Kiedy najchętniej wybierasz trening na bieżni zamiast treningu w terenie?

Jestem fanką biegów w terenie, jednak kiedy pada deszcz lub gdy nie mogę wyjść na trening w ciągu dnia, wybieram bieżnie. Nie lubię biegać w ciemności, także ulewa nie zachęca mnie do wyjścia na zewnątrz i właśnie wtedy jestem wdzięczna za to, że w moim domu stoi bieżnia od BowFlex.

W okresie jesienno-zimowym na pewno trening na bieżni będzie bardzo częsty.

Jeszcze kilka pytań technicznych. Powiedz nam, jak oceniasz zabezpieczenie bieżni i cały proces jej dostarczenia do Ciebie?

Bieżnia przyjechała do mnie bardzo dobrze zabezpieczona, w podróży nic nie zostało naruszone. Transport był bardzo szybki i sprawny.

W ile osób montowaliście bieżnię, czy napotkaliście na jakieś problemy?

Montaż bieżni zajął nam kilka godzin. Montowałam ją wraz z mężem, dwuletnim dzieckiem i psem 😊  Był to idealny prezent pod choinkę. Mój wymarzony. Montaż przebiegł sprawnie, w okresie przygotowań do świąt czasu jest bardzo mało, jednak wszystko poszło bardzo szybko i nie musiałam na długo odchodzić od obowiązków świątecznych  😊

Jak przebiegło podłączenie do sieci WiFi, miałaś problemy?

Połączenie do wifi poszło bardzo szybko, jednak ciężko było połączyć się z Bluetooth. Serwis musiał pokierować mojego męża, jak ma podłączyć słuchawki do bieżni. Chłopcy bardzo szybko nas poinstruowali i wszystko się udało.

Jakie są Twoje wrażenia odnośnie wyglądu i jakości materiałów?

Bieżnia jest wykonana z najlepszej jakości materiałów. Jest solidna i wiem, że posłuży mi przez lata. Niektóre siłownie mogą mi jej zazdrościć 😊

Ostatnie pytanie, tym razem aplikacja JRNY - jak poradziłaś sobie z założeniem konta i obsługą aplikacji, czy wszystko jest intuicyjne, czy napotkałaś jakieś trudności?

Aplikacja jest bardzo łatwa w obsłudze, intuicyjna i bardzo szybko i sprawnie założyłam konto wraz ze swoim mężem. Nie napotkaliśmy tutaj żadnych trudności.

 

Na pewno poprosimy Natalię, aby w przyszłości opowiedziała nam więcej o samej aplikacji JRNY, a teraz trzymamy mocno kciuki za niedzielny maraton i jesteśmy dumni, że nasza bieżnia mogła pomóc w przygotowaniach do niego.

 


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów na temat bieżni, na której biega Biegająca mama, kliknij tutaj. Poniżej umieściliśmy kilka danych technicznych bieżni BowFlex T25:

Wymiary: 216 x 100 x 166 cm (dł. x szer. x wys.) 

Wyświetlacz: 10" wysokiej rozdzielczości wyświetlacz dotykowy 

Programy treningowe: 7 

Liczba profili użytkowników: nieograniczona

Aplikacje i śledzenie aktywności: możliwość synchronizacji danych treningowych z aplikacjami takimi jak JRNY™, Explore the World, możliwość korzystania z aplikacji serwisów Netflix, Prime video 

Funkcje: prędkość, czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie bieżni

Prędkość: 0-19,3 km/h

Nachylenie: dwupoziomowa regulacja elektroniczna w zakresie od -5% do 15%

Powierzchnia pasa bieżni: 152 x 56 cm (dł. x szer.)

Amortyzacja bieżni: technologia Comfort Tech™

Pas: wytrzymały 3-warstwowy 2,5 mm

Rolki: 2,75" (7 cm)

Puls: pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach, a także za pośrednictwem opaski na rękę lub pasa telemetrycznego (nie dołączone)

Składanie: łatwe i bezpieczne dzięki systemowi SoftDrop™ umożliwiającemu rozłożenie bieżni jednym kliknięciem

Klawisze szybkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające wygodną zmianę prędkości i nachylenia bieżni w trakcie treningu

Dodatkowe wyposażenie: port USB z możliwością ładowania urządzeń, kółka transportowe, klucz bezpieczeństwa, tacka na akcesoria, kieszenie na bidon, głośniki

Wentylator: 3 poziomy regulacji natężenia nawiewu

Waga produktu: 146 kg

Maksymalna waga użytkownika: 181 kg