Które sprzęty BowFlex® są kompatybilne z platformą JRNY®?

JRNY na sprzętach z ekranem dotykowym dostępne jest dla: VeloCore® 22, C7, Max Total 40, Max Trainer® M9, Max Total® oraz bieżni T56, T25 i T18.

Aplikacja JRNY® na telefon lub tablet jest dostępna dla: Max Trainer® M6, M8, bieżni BXT 128, 226, 326, BXT8Ji, hantli SelectTech 552i i 1090i, kettlebell SelectTech 840 i sztangi SelectTech 2080. Sparuj aplikację JRNY®, aby poszerzyć swoje możliwości fitness

Jakie są różnice między subskrypcjami JRNY All-Access i Mobile-Only?

Subskrypcja JRNY All-Access wymaga posiadania sprzętu z wbudowanym ekranem dotykowym BowFlex. Użytkownicy mają dostęp do wszystkiego, co JRNY ma do zaoferowania: dostęp do platform streamingowych, nieograniczona liczba użytkowników sprzętu, treningi w dowolnym miejscu z dostępem do aplikacji JRNY na urządzenie mobilne

Subskrypcja JRNY Mobile-Only jest przeznaczona dla użytkowników, którzy korzystają ze swojego urządzenia mobilnego (telefonu lub tabletu) z dowolnymi kompatybilnymi produktami BowFlex lub Schwinn, w tym z linią SelectTech. Uwaga: subskrypcja JRNY Mobile-Only nie jest kompatybilna ze sprzętami BowFlex z wbudowanym ekranem dotykowym.

Jak działają treningi adaptacyjne?

Po pierwsze, platforma JRNY® ocenia Twój poziom sprawności i projektuje treningi dostosowane do Ciebie i Twoich osobistych celów fitness. Następnie platforma JRNY® rekomenduje treningi w oparciu o Twoje możliwości i doświadczenia treningowe. Wreszcie, treningi JRNY® automatycznie dostosowują się w miarę postępów. Im większe postępy, tym bardziej Twoje treningi dostosowują się, aby zapewnić Ci kolejne wyzwania. Tworzy to spersonalizowany plan fitness, którego możesz się trzymać, aby osiągnąć długoterminowy sukces.

Czy moje członkostwo JRNY® wystarczy dla wszystkich domowników?

Tak. Jedno członkostwo JRNY® wystarczy dla każdego domownika, który ma profil użytkownika powiązany z Twoim rowerem, bieżnią lub Max Trainerem (z dotykowym ekranem).

Ile indywidualnych profili użytkowników mogę założyć dla swoich domowników?

Nieograniczona liczba profili użytkowników z wyjątkiem modeli Max Trainer M6 i M8.

M8: 4 profile użytkownika
M6: 2 profile użytkownika

Można skonfigurować tylko jeden profil użytkownika do korzystania z JRNY bez podłączonego sprzętu cardio.

 

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie: https://www.jrny.com/

Jeśli masz do nas dodatkowe pytania dotyczące swojej subskrypcji lub działania splikacji, napisz do nas na info@bachasport.pl .