Dbasz o swoją kondycję i regularnie trenujesz?

Chcesz poprawić swoje samopoczucie i zadbać o wygląd?

A może po prostu lubisz to uczucie szczęścia, kiedy po treningu zalewają Cię endorfiny?
 

Jesienią 2023 przygotuj się na nowości od BowFlex i Schwinn.

Jako pierwszy przedstawimy Państwu nowy kompaktowy rower eliptyczny 590E. Po fenomenalnym sukcesie modelu 510E, producent postanowił stworzyć sprzęt, który jakością będzie znajdował się o klasę wyżej, jednak zachowa swój mały rozmiar.

Orbitrek 590E jest aż o 28% krótszy od standardowych rowerów eliptycznych i zgrabnie wpasuje się w wystrój każdego mieszkania. Jego główne zalety to aż 51 cm długości kroku, dwustopniowa (od -5% do 15%), elektroniczna regulacja nachylenia, solidne, podwójne rolki, kompatybilność z aplikacjami, 25 poziomów oporu magnetycznego, oraz elegancki i stylowy wygląd.Jego konstrukcja sprawia, że szerokość kroku to zaledwie 6,4 cm, co stawia go w światowej czołówce orbitreków. Dzięki temu ruch jest naturalny i nie wymusza nienaturalnej rotacji miednicy.

Nowa bieżnia BXT 8Ji marki BowFlex przez ostatnie pół roku była absolutnym bestsellerem w USA. Łączy w sobie jakość i funkcjonalność najlepszych modeli oraz przystępną na dzisiejsze czasy cenę. Podobnie jak inne bieżnie od BowFlex, BXT 8Ji kompatybilna jest z aplikacją JRNY. Należy jednak korzystać z tabletu lub smartfona, ponieważ wyświetlacz to standardowy, podwójny ekran DualTrack™ LCD.Jeśli nie chcesz korzystać z aplikacji, wystarczy, że wybierzesz jeden z 26 wgranych programów. Aby urozmaicić trening, zmień nachylenie bieżni, ustawiając je przyciskiem na konsoli. Bieżnia BXT 8Ji w płynny sposób umożliwia zmianę kąta nachylenia od 0% do 15%.