aplikacja-jrny-1-.jpg

Trenujesz na Max Trainerze M6 lub M8? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Teraz możesz korzystać z pełnej wersji aplikacji JRNY™ za darmo przez 60 dni. 

Obecnie zasypywani jesteśmy ogromną ilością aplikacji do smartphonów. Mogą liczyć nasze kroki i dystans przebyty w trakcie dnia (przeliczony nawet na ilość pokonanych pięter), dni bez papierosa, czas pozostały do końca ciąży, dosłownie wszystko. Masz później możliwość wglądu w statystyki, porównywać je z poprzednimi tygodniami, miesiącami. Takich aplikacji jest mnóstwo. Czym różni się od nich JRNY™?

JRNY™ to przede wszystkim motywacja i indywidualne dopasowanie do ćwiczącego. „Max” tworzy specjalnie dla Ciebie treningi, które opierają się na Twojej kondycji i sportowej przeszłości. Takie ćwiczenia mają na celu pomóc Ci w spaleniu większej ilości kalorii i poprawie ogólnej sprawności. Wszystko to przy realnym uwzględnieniu Twoich możliwości. Udaje się to dzięki dopasowaniu poziomu trudności (docelowej prędkości spalania) i długości treningu. Jeśli przekraczasz cel, lub nie udaje Ci się go osiągnąć, „Max” będzie zachęcać Cię do zwolnienia lub przyspieszenia, abyś odniósł sukces.

Skąd JRNY™ wie, w jakiej jestem kondycji?

Na początku wykonujesz test fitness, z którego dane zapisują się w aplikacji. Wszystkie informacje są uzupełniane o statystyki z kolejnych treningów, które wykonujesz. Dzięki temu JRNY™ reaguje na bieżąco na zmiany Twojej kondycji.

Umieszczone w bibliotece filmy z treningami rozmieszczone są według kategorii zgodnych z poziomem zaawansowania użytkownika i przeznaczeniem. Oprócz wskazówek dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych, dostępne są także krótkie filmy edukacyjne, wyjaśniające zasady treningów. W dzienniku znajduje się dostęp do historii treningów i nagród zdobytych przez użytkownika.

aplikacja-jrny_1-1-.jpg

Z aplikacji możesz korzystać bez wykupienia subskrypcji. Masz wtedy dostęp do darmowych treningów, materiałów wideo, historii swoich ćwiczeń i zdobytych osiągnięć. Z subskrypcją dostaniesz jednak o wiele więcej. Wypróbuj wersję premium przez 60 dni za darmo i przekonaj się sam!

Zalety subskrypcji:

Dynamiczny coaching – „Max” mówi bezpośrednio do Ciebie. Motywuje, prowadzi Twoje spersonalizowane treningi.

Indywidualne treningi – Codziennie czeka na Ciebie trening specjalnie dopasowany do Twojej kondycji.

Dodatkowe materiały wideo – Wszystkie są prowadzone przez trenerów, bez względu na swój poziom sprawności, na pewno znajdziesz tam coś dla siebie.

Aplikacja jest kompatybilna z systemami iOS 11.0 i wyżej oraz Android 6.0 i wyżej.