Nautilus, Inc. ogłosił, że Garry Wiseman został mianowany starszym wiceprezesem i dyrektorem ds. Cyfrowych i będzie zajmował to stanowisko od 26 października 2020 r. W nowej roli Wiseman odpowiadać będzie za strategię, plan działania i wyniki biznesowe JRNY - opartej na sztucznej inteligencji, adaptacyjnej platformy treningowej, która tworzy spersonalizowane treningi domowe.  Jego zadaniem będzie także pomoc w przyspieszeniu trwającej już cyfrowej transformacji firmy. Były dyrektor firmy Dell i Microsoft wniesie do platformy JRNY i bezpośredniej działalności biznesowej głębokie opracowywanie oprogramowania i wiedzę cyfrową.

Ostatnio był starszym wiceprezesem ds. obsługi klienta cyfrowego w firmie Dell Technologies. Podczas swojej kadencji przeprowadził firmę przez szybką transformację cyfrową, co doprowadziło do znacznego wzrostu przychodów z roku na rok oraz poprawy wyników CSAT (wynik satysfakcji klienta) i eNPS. Wiseman był odpowiedzialny za Dell.com, rynek Dell Premier B2B, wszystkie systemy sprzedaży offline i wewnętrzne platformy handlowe, a także za wiodące zespoły zarządzania produktami, projektowania, inżynierii i treści.

Przed podjęciem pracy w firmie Dell Wiseman zajmował wysokie stanowiska kierownicze w zarządzaniu produktami, handlu elektronicznym i inżynierii oprogramowania dla globalnych firm technologicznych, w tym Microsoft, eBay i Salesforce. Dodatkowo jest autorem 8 patentów w USA.

„Nautilus, lider innowacyjnych rozwiązań fitness od prawie czterdziestu lat, jest w trakcie głębokiej cyfrowej transformacji. Dlatego cieszymy się, że możemy dodać do naszego zespołu eksperta cyfrowego. Koncentrujemy się na doskonałych doświadczeniach klientów, naszych spersonalizowanych produktach fitness w domu oraz przyspieszaniu ulepszeń naszej platformy JRNY.” - powiedział Jim Barr, dyrektor generalny Nautilus, Inc.
Pan Wiseman skomentował: „Nautilus, Inc. ma jedne z najbardziej znanych na świecie marek fitness i wyraźną spuściznę w tworzeniu wysokiej jakości domowych produktów fitness, które szybko ewoluują dzięki wciągającym, spersonalizowanym cyfrowym doświadczeniom. Z niecierpliwością czekam na dołączenie do zespołu kierowniczego Nautilus, ponieważ nadal tworzymy inspirujące doświadczenia klientów i pomagamy ludziom osiągnąć ich cele zdrowotne i fitness. ”