Aplikacja JRNY umożliwia tworzenie spersonalizowanych treningów dla każdego. Utrzyma Cię na dobrej drodze przez długi czas. To Ty decydujesz o poziomie trudności, a aplikacja wybiera dla Ciebie ćwiczenia w zależności od tego ile masz czasu. Wszystko to jest dostępne na ekranie dotykowym sprzętu lub tablecie z członkostwem JRNY. Od 16 listopada 2021 roku, po założeniu konta dostajesz aż rok darmowego dostępu do platformy w wersji premium. Znajdziesz tam m.in.:

- Spersonalizowane treningi dostosowujące się specjalnie do Twojej kondycji
- Codziennie nowe treningi rekomendowane w oparciu o Twoje umiejętności i ćwiczenia, które lubisz najbardziej
- Coaching w czasie rzeczywistym
- Seriale i filmy na wyświetlaczu bieżni (Netflix, Prime Video)
- Treningi na ponad 50 wirtualnych trasach Explore the World (każdego miesiąca dodawane są nowe trasy)
- Prosty w obsłudze, intuicyjny widok w aplikacjiTeraz do korzystania z JRNY nie musisz mieć sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine” znajdziesz także ok. 300 filmów z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych. W przypadku tych treningów nie trzeba też przeprowadzać wstępnej oceny sprawności, która jest wymagana na sprzęcie.

„Nasi użytkownicy jasno określili, czego potrzebują od platformy, a ta aktualizacja, jest dopiero początkiem naszej wizji, jest naszym sposobem na powiedzenie, że słuchamy” – powiedział Garry Wiseman, dyrektor ds. cyfrowych , Nautilus, Inc. „Będziemy nadal aktualizować platformę JRNY dla naszej rosnącej bazy klientów, ponieważ wiemy, że dzięki temu możemy pomóc im zaplanować i osiągnąć ich cele fitness”.

Nautilus będzie cały czas rozwijać platformę JRNY o nowe treści, w tym treningi wideo (prowadzone przez trenera, trasy Explore the World i nie tylko. Wszystko po to, aby użytkownicy byli zadowoleni.

Poniżej przypominamy, jak szybko założyć konto, wraz z uwzględnieniem darmowej rocznej subskrypcji: