Chcesz kupić rower treningowy i zadajesz sobie pytania:

„Jaki?”

lub

„Co taki sprzęt powinien mieć?”,

 ale nie znasz na nie odpowiedzi?Nie martw się. Niejeden już przechodził przez trudny etap dokonywania wyboru. Zdarza się, że dwa modele wydają się identyczne, a różnią się zaledwie kilkoma szczegółami, które podczas użytkowania sprzętu okazują się bardzo istotne. Innym razem rowery posiadają zupełnie inne parametry, jednak nadal nie do końca wiadomo, co oznaczają te różnice między nimi.

Dzisiaj postanowiliśmy przybliżyć i porównać dla Was dwa modele rowerów treningowych marki Nautilus: U626 i U627.

 
Rower U626:Model posiada 29 wgranych programów treningowych, 25 poziomów oporu magnetycznego, 10-kilogramowe koło zamachowe, głośniki oraz wentylator z możliwością regulacji nawiewu. Jeśli nie masz pomysłu na trening, a nie chcesz jednostajnie jeździć, patrząc w ścianę pokoju, wybierz jeden z programów, a satysfakcja będzie gwarantowana.

Dzięki Bluetooth masz możliwość połączyć się z aplikacją Explore the World i wykonać trening w trybie wirtualnej rzeczywistości. Jedź w swoim tempie, a obraz na mapie dostosuje się do Twojej prędkości. Historia treningów pozostanie zapisana w aplikacji i w dowolnym momencie możesz do niej zajrzeć.

Rower U627:

 
Sprzęt z przodu ramy posiada wcięcie, dzięki któremu każdy użytkownik może łatwo wsiadać i zsiadać. Idealnie pomaga to osobom będącym w trakcie rehabilitacji po kontuzji lub operacji.

Jeśli znasz się trochę na treningach rowerowych, przed treningiem ustaw docelową moc w zakresie od 25 do 400 W, a rower automatycznie dostosuje opór, aby ją wygenerować. Ergonomiczna, piankowa kierownica i regulowane szerokie siodełko zapewnią wygodną pozycję podczas jazdy. Rower posiada 32 poziomy oporu magnetycznego i 16 programów treningowych oraz koło zamachowe o wadze 5,6 kg. Ilość poziomów oporu gwarantuje, że każdy będzie w stanie wykonać satysfakcjonujący trening.

 
Rowery mają też wiele podobieństw. Oba modele posiadają uchwyt na bidon, półkę na tablet, możliwość zmiany jednostek z mil na kilometry i pomiaru tętna za pomocą pasa telemetrycznego (do dokupienia osobno). Odległość między siodełkiem a pedałami jest standardowa zarówno w U626 jak i U627 i wynosi 75 – 100 cm.