Jeśli szukasz bieżni, która zaangażuje Cię, zmotywuje i sprawi, że będziesz wracać po więcej, mamy coś dla Ciebie.

Aby Twoje nogi same chciały biec, nowe bieżnie Bowflex T56, T25 i T18 mają wbudowany ekran dotykowy HD, który zapewnia dostęp do cyfrowej platformy fitness JRNY®*. JRNY® nie tylko zapewnia dostęp do zindywidualizowanych treningów, ale także daje możliwość uzyskania dostępu do własnych subskrypcji rozrywkowych, takich jak Netflix i Amazon Prime Video na ekranie dotykowym.

Nudzi Cię trening w garażu bez telewizora lub potrzebujesz motywacji po długim dniu pracy? Żaden problem. Z bieżnią Bowflex T25, T56 czy T18, członkostwem JRNY® i własną subskrypcją Netflix, nie musisz nawet wybierać między biegiem z wirtualnym trenerem a kolejnym odcinkiem serialu. Dzięki możliwości nakładania warstw otrzymujesz to, co najlepsze: pompujący serce, trening z trenerem i serial na jednym ekranie. Pasek z danymi treningowymi znajduje się na dole ekranu i możesz dowolnie go przesunąć.Bieżnie są wyposażone w cyfrową platformę fitness JRNY, która oferuje spersonalizowane ćwiczenia cardio w oparciu o wstępną ocenę sprawności. Dzięki temu platforma uczy się i dostosowuje w miarę postępów użytkownika — tworząc doświadczenie dostosowane do jego indywidualnych potrzeb.

Dlaczego wybrać bieżnię T56?

Sprzęt jest wyposażony w 22-calową konsolę z ekranem dotykowym HD, na którym znajdują się popularne aplikacje wideo, dzięki czemu użytkownicy JRNY® mogą oglądać ulubione seriale, uzyskując dostęp do subskrypcji bezpośrednio z konsoli.

Bieżnia posiada mocny silnik 4.0 CHP, dzięki czemu szybko reaguje na zmiany tempa i nachylenia. Przy prędkościach do 20 km/h i zmotoryzowanym dwupłaszczyznowym nachyleniu w zakresie -5% do 20% możesz posunąć się jeszcze dalej, wykonując różnorodne treningi. Jednocześnie amortyzacja decku Comfort Tech, zapewnia wsparcie podczas lądowania. System składania SoftDrop i kółka transportowe ułatwiają przenoszenie i przechowywanie bieżni w domu. Ponadto użytkownicy T56 mogą połączyć się ze Zwift, korzystając z własnego urządzenia mobilnego i subskrypcji strony trzeciej.

Dowiedz się więcej o nowych bieżniach, a także ichy dostępności: T56, T25, T18.* Wersja Premium platformy JRNY dostępna jest za 19,95$ miesięcznie