Rower spinningowy BowFlex IC SEi wyróżnia się minimalistycznym designem, będącym nowoczesnym rozwinięciem modelu Schwinn IC8 (800IC). Usunięcie czerwonych akcentów, przeniesienie koła zamachowego na tył oraz zaawansowana konsola czynią go atrakcyjnym wyborem. Ten rower treningowy spinningowy zapewnia wszechstronność treningową, od manualnych sesji po integrację z ulubionymi aplikacjami, takimi jak JRNY, Peloton czy Zwift.

Idealny Dla Kogo?

  • Dla Intensywnie Trenujących: Tylna lokalizacja koła zamachowego zapobiega uszkodzeniom przez pot, obniżając potrzebę konserwacji i podnosząc trwałość.
  • Dla Miłośników Urozmaiceń: Kompatybilność z aplikacjami JRNY, Peloton i Zwift oferuje bogaty wybór programów treningowych.
  • Dla Użytkowników Średniozaawansowanych Technologicznie: Rower BowFlex IC SEi łączy w sobie inteligentne funkcje z możliwością prostego, tradycyjnego treningu.

Konstrukcja i Wytrzymałość

Rower posiada proste, lecz funkcjonalne rozwiązania konstrukcyjne. Maksymalna waga użytkownika to 136 kg, a stabilizatory zapewniają solidną podstawę. Siodełko jest regulowane, co umożliwia dostosowanie do wzrostu użytkownika od 147 do 195 cm. Rączki typu bullhorn umożliwiają przyjęcie różnych pozycji, choć brakuje opcji chwytu centralnego. Pedały są kompatybilne zarówno z butami kolarskimi SPD, jak i zwykłym obuwiem sportowym.

Technologia i Funkcje

Tylna lokalizacja koła zamachowego i magnetyczny system oporu ze 100 poziomami zapewniają wysoką jakość treningu. 7-calowy kolorowy wyświetlacz LCD umożliwia śledzenie postępów i dostosowanie treningu do indywidualnych potrzeb. Rower jest wyposażony w Bluetooth, umożliwiając łączność z monitorami tętna oraz aplikacjami treningowymi. Dwa hantle o wadze 1,5 kg każdy pozwalają na łączenie treningu cardio z ćwiczeniami na górne partie ciała.

Trening i Zawartość Subskrypcji

Rower jest kompatybilny z JRNY – platformą treningową BowFlex, oferującą szeroki wybór treści, od treningów wideo z trenerami po wirtualne trasy na całym świecie. Możliwość korzystania z aplikacji Peloton i Zwift dodatkowo rozszerza możliwości treningowe, a 100 poziomów oporu magnetycznego sprawia, że rower jest odpowiedni dla każdego cyklisty, niezależnie od poziomu zaawansowania.

BowFlex IC SEi to wszechstronny rower treningowy, łączący w sobie nowoczesną technologię z prostotą użytkowania. Jego design i funkcjonalności czynią go idealnym wyborem dla osób poszukujących efektywnego i urozmaiconego treningu w domu. Bez względu na to, czy jesteś zapalonym cyklistą, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze spinningiem, BowFlex IC SEi dostarczy Ci wszystkiego, czego potrzebujesz do osiągnięcia celów treningowych.