W dziedzinie fitness trendy zmieniają się bardzo szybko. Technologia ewoluuje, a firmy prześcigają się w wymyślaniu nowych sposobów na uczynienie treningu w domu bardziej komfortowym. Jednym z rozwiązań jest umożliwienie korzystania z różnorodnych aplikacji podczas jazdy na rowerze lub biegu na bieżni.

O wygodzie i wsparciu motywacji użytkownika pomyśleli także projektanci marki Schwinn, wymyślając rower 510U. Ten niepozorny, stylowy rower kryje w swoim komputerze moc możliwości.

Zwift zapewnia dostęp do ponad 80 wirtualnych tras. Na nich możesz rywalizować ze znajomymi, brać udział w ogólnoświatowych zawodach, czy grupowych treningach. W Zwift każdy sportowiec ma swojego własnego, dostosowywanego awatara, który kręci się po drogach wirtualnej wyspy Watopii. Ona jest jedynie jednym z wielu miejsc, które przemierzać możesz w trakcie treningów ze Zwift. Możesz wybrać swój awatar, jego strój, kask, rękawiczki, buty, rower i koła - wiele z nich jest dostępnych dopiero po osiągnięciu określonego poziomu. Nawet nie zauważysz, jak kilometry będą mijały jeden za drugim, a Twoja kondycja poprawi się błyskawicznie.
Gdy zapragniesz odmiany i samotnego przemierzania świata, możesz jeździć po 40 wirtualnych trasach umieszczonych w rzeczywistych lokalizacjach, do których dostęp zapewniony jest przez aplikację Explore the World. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości roweru.

Jazda na rowerze podczas Tour de France ciesząc się komfortem i ciepłem własnego salonu? To możliwe dzięki Kinomap. Ta aplikacja zawiera ponad 93 000 km realistycznych filmów treningowych. Dzięki nim możesz uczestniczyć w ulubionych zawodach sportowych o dowolnej porze dnia.

Nie przepadasz za aplikacjami i chcesz mieć rower z prostym w użyciu komputerem? Z 510U wszystko jest możliwe. To idealny rower dla całej rodziny.