Brytyjski zespół magazynu Runner's World przygotował listę najlepszych bieżni na rok 2022. Miło nam poinformować, że pierwsze miejsce zajęła bieżnia Bowflex T56!

Bieżnie zostały przetestowane przez panel składający się zarówno z początkujących biegaczy, jak i zapalonych sportowców. Zasznurowali buty i pobiegli, testując każdą bieżnię z różnymi prędkościami i poziomami nachylenia, aby upewnić się, że można na nich wygodnie i stabilnie wykonać trening.

Wzięli również pod uwagę łatwość obsługi sprzętu. Następnie ich komentarze zostały wykorzystane, aby obliczyć ogólny wynik dla każdego modelu – tylko najlepsze otrzymały pieczęć aprobaty Runner’s World Expert Tested.

Bieżnia Bowflex T56 - Najlepsza bieżnia do domu

Bieżnia T56 oferuje imponujący zakres ustawień nachylenia, od -5% do 20%. Łączy się z platformą JRNY, która zbiera dane dotyczące wydajności i przygotowuje spersonalizowane treningi. Łatwy w obsłudze 22-calowy ekran dotykowy umożliwia przewijanie obszernej biblioteki treningów aplikacji, a także korzystanie z platform streamingowych takich jak Netflix i Amazon Prime, więc podczas dłużysz, spokojnych wybiegań, nie grozi Ci nuda. podczas biegu.

Bowflex jest dużą bieżnią, więc może nie pasować do mniejszych domowych siłowni. Ten dodatkowy rozmiar gwarantuje obszerny pasa do biegania i solidną podstawę, pozwalając na wygodny bieg bez żadnego chybotania.


Chętnych zapraszamy do przeczytania orginalnego artykułu, gdzie znajdziecie pełną listę testowanych bieżni, oraz opinie o nich.