Na moment, kiedy zestaw sztang regulowanych SelectTech 2080 pojawi się u nas w magazynie, czekaliśmy z niecierpliwością od października 2020 roku. W końcu otrzymaliśmy od producenta informację, że sprzęt będzie u nas już we wtorek 27 kwietnia. W skład zestawu wchodzi sztanga prosta, łamana, oraz obciążenia o łącznej wadze 36 kg i możliwości 7 zmian ustawienia.

 

Dbasz o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne?

Chcesz pracować nad kondycją mimo zamkniętych siłowni?

A może jesteś mamą, która potrzebuje motywacji do treningu?

 

Jeżeli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiadasz twierdząco, sztangi od Bowflex to rozwiązanie dla Ciebie. Inwestujesz tylko raz, trenujesz we własnym domu, a później możesz wszystko złożyć tak, aby nie zajmowało dużo miejsca.

OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA: SelectTech 2080 to przede wszystkim oszczędność miejsca. Wytrzymałe tworzywo, które osłania metalowe talerze, zapewnia delikatne odkładanie i bardziej cichy trening.

USTAWIANIE OBCIĄŻEŃ: Z łatwością możesz zmieniać obciążenie jedynie za pomocą przesuwania pokrętła. Dzięki temu korzystając z jednego urządzenia podniesiesz 9; 13,5; 18; 22,5; 27; 31,5 oraz 36 kg. Możliwość regulacji o małe wartości, umożliwia bezpieczne, stopniowe budowanie swojej siły.

UCHWYTY PREMIUM: Specjalnie zaprojektowany i wykonany uchwyt z funkcją „non-slip” zapewnia bezpieczeństwo i jeszcze większy komfort użytkowania. Perforowana powierzchnia znajduje się aż w sześciu miejscach na sztandze prostej i na prawie całej długości sztangi łamanej. Dzięki temu możesz ćwiczyć z takim rozstawem rąk, z jakim jest Ci wygodnie.

RÓŻNORODNOŚĆ ĆWICZEŃ: Trening ze sztangą to idealna opcja do domowego treningu. Z jej pomocą możesz wytrenować ramiona, pośladki, mięśnie nóg i brzucha. Jeśli nie masz doświadczenia lub pomysłu na ćwiczenia, podpowiedzią są udostępnione filmów instruktażowych. Zachęcamy do obejrzenia playlisty.

DODATKOWE OBCIĄŻENIE: Trenujesz regularnie, ale masz wrażenie, że Twój organizm przystosował się już do maksymalnego obciążenia, jakie posiadasz? Do zestawu sztang regulowanych SelectTech 2080 możesz dokupić 18 kg, co otwiera przed Tobą kolejne możliwości treningowe.

STOJAK NA SZTANGI: Zaprojektowany jest tak, by przechowywanie sztang w domu było wygodne i nie wymagało dużo miejsca. Dodatkowo, stojak wyposażony jest w tackę pod urządzenia mobilne, dzięki czemu zawsze możesz mieć dostęp do filmów treningowych i materiałów marki Bowflex.