Najzimniejszy czas w roku na półkuli północnej przeważnie przypada w lutym. W tym roku zimowe temperatury trochę nas oszczędziły, jednak prawie cały miesiąc był szary i ponury, a początek marca przywitał nas ponownie ujemnymi temperaturami (zdecydowanie rano i wieczorem…). Jeśli uwielbiasz biegać na świeżym powietrzu, możesz stać przed nie lada wyzwaniem. Z jednej strony dzień jest już znacznie dłuższy, ale jednak w niektórych regionach powietrze nadal jest wątpliwej jakości, a pogoda jest jeszcze bardzo zmienna. Bieganie w chłodne dni wymaga również mądrego dobrania ilości warstw odzieży, ochrony rąk, uszu i głowy.

Ciężko jednak zmotywować się, gdy za oknem szaro. Oprócz wpływu na zdrowie fizyczne, brak światła dziennego może również wpływać na nasze zdrowie psychiczne. Choroba afektywna sezonowa (ChAS), najczęściej znana jako tzw. depresja zimowa, jest zaburzeniem, które nawraca regularnie w okresie jesienno-zimowym. Cierpieć na nie może każdy z nas, gdyż jest powodowana m.in. przez niedobór światła słonecznego. Wbrew pozorom znacznie częściej pojawia się u osób młodych, przed 30. rokiem życia. Skuteczną formą terapii jest fototerapia, jednak można pomóc sobie samemu poprzez utrzymywanie prawidłowej higieny snu, oraz przede wszystkim regularną aktywność fizyczną.  Dlatego właśnie szczególnie istotne jest, aby nie zaniedbać treningów w sezonie zimowym.Gdy na dworze jest chłodno, ponuro i deszczowo, bieżnie Bowflex, pomogą Ci wzmocnić motywację do treningów i sprawią, że bieg będzie przyjemniejszy, a Ty unikniesz przeziębienia. To Ty masz pełną kontrolę nad treningiem i w jakich okolicznościach go wykonujesz. Wybierz odpowiednią prędkość, nachylenie, włącz ulubiony serial i gotowe, możesz biegać.To więcej niż zwykła bieżnia

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na bieżnię Bowflex T25, czy na Bowflex T56, przygotuj się na rewolucyjne treningi w swojej domowej siłowni. Zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie, bieżnie Bowflex posiadają amortyzację decku Comfort Tech™, która zapewnia bardziej miękkie lądowanie i dodatkową sprężystość kroku.

Podczas gdy bieżnia jest dużym sprzętem i trudniej dopasować ją do małego pomieszczenia, system składania Bowflex SoftDrop™ zmniejsza ogólną powierzchnię zajmowaną przez bieżnię o ponad 40%, gdy nie jest używana.

Obie bieżnie są wyposażone we wbudowany ekran dotykowy HD (w zależności od modelu 10” lub 22”) i nieskończone możliwości treningu w połączeniu z członkostwem JRNY.W oparciu o wstępną ocenę sprawności, platforma fitness JRNY wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia spersonalizowanych treningów. Otrzymujesz propozycje zindywidualizowanych ćwiczeń prowadzonych przez trenera (nowe treningi dodawane co tydzień). Dodatkowo JRNY zapewnia dostęp do aplikacji Explore the World, w tym do ponad 50 tras z całego świata. Na niektórych z nich bieżnia automatycznie dostosowuje się do nachylenia wyświetlanej trasy. Jeśli łatwo nudzisz się podczas treningu, możesz zalogować się to serwisów streamingowych, takich jak Netflix czy Amazon Prime Video, dzięki czemu w trakcie treningu skupisz się na swoim ulubionym serialu.Oprócz treningów typowych dla sprzętu, platforma fitness JRNY zapewnia również dostęp do wideo treningów całego ciała, w tym ćwiczenia siłowe, jogę, rozciąganie i pilates.

Jeśli nie wiesz, którą bieżnię wybrać, poniżej znajdziesz najważniejsze informacje o modelach T25 i T56.Bieżnia Bowflex T25

- Oprogramowanie JRNY z rocznym członkostwem Premium gratis
- 10" interaktywny wyświetlacz
- Dotykowy wyświetlacz HD
- 0 – 20 km/h
- -5% – 15% elektroniczna regulacja nachylenia
- 152 x 56 cm pas bieżni
- Przyciski regulacji prędkości i nachylenia na poręczach
- Amortyzacja Comfort Tech
- System składania SoftDrop
- Wbudowany wentylator
- Połączenie Bluetooth z zewnętrznymi urządzeniami oraz monitorami tętna (opaska na rękę dołączona do bieżni)
- Bieżnia jest teraz dostępna w naszym sklepie w wyjątkowo atrakcyjnej promocjiBieżnia Bowflex T56

- Oprogramowanie JRNY z rocznym członkostwem Premium gratis
- 22" interaktywny wyświetlacz
- Dotykowy wyświetlacz HD
- 0 – 20 km/h
- -5% – 20% elektroniczna regulacja nachylenia
- 152 x 56 cm pas bieżni
- Przyciski regulacji prędkości i nachylenia na poręczach
- Amortyzacja Comfort Tech
- System składania SoftDrop
- Wbudowany wentylator
- Połączenie Bluetooth z zewnętrznymi urządzeniami oraz monitorami tętna (opaska na rękę dołączona do bieżni)
- Bieżnia została uznana przez magazyn Runner's World bieżnią roku 2022, o czym możesz przeczytać w naszym artykule