Myślisz, że w świecie sprzętów cardio widziałeś już wszystko? Jesteś pewny, że w treningu wykonywanym w domu nic Cię już nie zaskoczy? A może lubisz nowinki techniczne i cały czas szukasz czegoś innego?

Przygotuj się na jedyny w swoim rodzaju rower spinningowy od Bowflex –Velocore! Podejmiesz wyzwanie?

Rower spinningowy Bowflex Velocore posiada unikalny mechanizm, który umożliwia pochylanie się na boki w trakcie jazdy. Jak wspominaliśmy w artykule opisującym budowę roweru spinningowego, spinning należy do najbardziej dynamicznych i popularnych form treningu. Pozytywnie wpływa na poprawę kondycji czy modelowanie sylwetki, poprawia samopoczucie. Dzięki temu, że Velocore umożliwia użytkownikowi przechylanie się z boku na bok podczas jazdy, uruchamia także mięśnie tułowia, których nie używasz podczas jazdy na tradycyjnym spinningu.

Na 21,5-calowym dotykowym wyświetlaczu możesz korzystać z aplikacji JRNY lub oglądać ulubione filmy i seriale na platformach streamingowych (Netflix, Disney+, Amazon). Jeśli posiadasz subskrypcję innej aplikacji, takiej jak Zwift lub Peloton, możesz uruchomić ją na smartfonie i ustawić go na wbudowanym uchwycie na tablet.

Czytaj dalej, aby upewnić się, dlaczego Velocore powinien znaleźć się w Twojej domowej siłowni.Nie jest tajemnicą, że większość rowerów stacjonarnych lub nawet trenażerów rowerowych nie zapewnia tych samych wrażeń, co jazda na świeżym powietrzu. To dlatego, że jazda na zewnątrz angażuje nie tylko mięśnie nóg, ale też Twoje ramiona i mięśnie tułowia, co więcej wymaga od Ciebie stałego utrzymywania równowagi.

Velocore na nowo definiuje trening na rowerze spinningowym

Rower Bowflex Velocore to pierwszy na świecie rower stacjonarny, który łączy w sobie technologię pozwalającą na balansowanie podczas jazdy z cyfrową platformą w celu maksymalizacji efektów treningu. W ustawionym trybie pochylania (dokładnie tak, możesz go także zablokować, aby się nie kołysał, wszystko zależy tylko od Ciebie) rower symuluje warunki jazdy na zewnątrz. Pomaga to uruchomić mięśnie core i ramion. Jeśli zdecydujesz, że chcesz wolisz tradycyjną jazdę na rowerze stacjonarnym, wystarczy, że zablokujesz rower.Rower Velocore jest wyposażony w magnetyczny system oporu i pokrętło regulacji. Zapewniają one płynną i bezszelestną jazdę. Z łatwością wybierzesz jeden spośród 100 poziomów oporu, aby Twój trening był efektywny i ciekawy. W przeciwieństwie do przejażdżki na tradycyjnym rowerze, do której może zniechęcić brzydka pogoda, rower Bowflex Velocore masz „pod ręką” o każdej porze dnia i przy każdej pogodzie.

Mamy świadomość tego, że Velocore to model z wyższej półki – zarówno jakościowej jak i cenowej. Dlatego w najbliższym czasie opublikujemy pierwszą na polskim rynku recenzję tego sprzętu, która odpowie na każde Twoje pytanie.